poniedziałek, 22 czerwca 2015

Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 21.06.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 26 kolejki (ostatnia): Klasa A 2014/2015, grupa: Skoczów.

Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 21.06.2015 (1-1) 7-Poziom
Att:200 H:17:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Błyskawica Drogomyśl

Budynek klubowy.

Moim zdaniem stadion w Drogomyślu jest jednym z ciekawszych w całym podokręgu. Uroku na pewno dodają drzewa i trybuna.
Ciekawe te koszulki zawodników Drogomyśla w czasie rozgrzewki.

Spójnia na niebiesko.
W kadrze meczowej Spójni było... trzech bramkarzy.

Pogoda na szczęście nie załamała się tego dnia, co także przyczyniło się do wysokiej, około 200-osobowej frekwencji.

Przemysław Paluch.

Wieczny rezerwowy Marcin Pawełko zaraz wejdzie na boisko.

Terminarz w tym sezonie tak się ułożył, iż najlepsze dwie drużyny ligi spotkały się ze sobą w ostatniej kolejce. Kwestia pierwszego miejsca została jednak już rozstrzygnięta tydzień temu, gdzie ligę wygrała Spójnia. Pierwsza połowa tego spotkania była słaba w której nie padła żadna bramka. Po przerwie najpierw na prowadzenie wyszli goście po strzale głową. Chwilę później wyrównała Spójnia po strzale w długi róg Palucha (fot. powyżej). Wynik końcowy 1-1. Teraz wystarczy mieć nadzieje, iż Spójnia przystąpi do rozgrywek Ligi Okręgowej Bielsko-Biała.

Jeżeli chodzi o oficjalne mecze, stadion Błyskawicy, to dwudziesty pierwszy obiekt, z którego oglądałem na wyjeździe Spójnię Zebrzydowice.