poniedziałek, 23 lutego 2015

Piast Gliwice - GKS Bełchatów 23.02.2015

Domowym meczem Piasta rozpocząłem swoje piłkarskie podróże w roku 2015. Na pierwszy oficjalny mecz piłkarski w tym roku musiałem czekać nieco dłużej niż w poprzednim. W 2014 miało to miejsce już 25 stycznia w Luton.
Fotorelacja wraz z opisem z meczu 21 kolejki: Ekstraklasa 2014/2015.


Piast Gliwice - GKS Bełchatów 23.02.2015 (3-1) 1-Poziom  
Att:2909 H:18:00 Cena: 20zł FOT MOV
Stadion Piast Gliwice
Na stadionie byłem tego dnia chyba pierwszym kibicem.

Słynna już reklama na stadionie Piasta.


Złote wrota Ekstraklasy.

Bełchatowianie na biało.


Jak widać kibice z Bełchatowa są przeciwko meczom Ekstraklasy, które są rozgrywane w poniedziałek, a właśnie tego dnia odbył się ten mecz. Ogólna liczba widzów także nie powalała na kolana (2909) i była najgorsza w tej kolejce.Bilet, który kupiłem w dniu meczu był niestety znacznie droższy, niż taki który można dostać w przedmeczowej sprzedaży w internecie. Zdecydowałem się więc na tańszy sektor dla fanatyków. Podobnie uczyniło wielu innych kibiców, co oczywiście nie podobało się wspomnianym najzagorzalszym fanom. Ponadto przypominali o zbliżających się derbach z Górnikiem Zabrze chociażby tak: "Teraz jest wojna, wojna z Górnikiem Zabrze..."Tylko na telebimie było widać ładne pasy na murawie.Z numerem 88 Maciej Małkowski, który tej zimy powrócił do Bełchatowa. Czy odbuduje swoją formę?


Szymon Marciniak, czyli obecnie nasz najlepszy eksportowy sędzia. Ostatnio gwizdał na domowych meczach drużyn takich jak: FC Liverpool, Villarreal CF, SL Benfica, Juventus FC, AS Monaco.

Pierwsza połowa stała na średnim poziomie, którą wygrali goście 1-0, prawdopodobnie po golu ze spalonego. W drugiej części gry spotkanie się ożywiło, ponieważ gospodarzom zależało na wygranej. Ostatecznie Piast dopiął swego i wygrał to spotkanie 3-1 (Drugi gol Piasta na moim filmie). Ostatnio w meczach Ekstraklasy pada mało goli, przez co obawiałem się, że to spotkanie będzie nudne. Ostatecznie w tym meczu padło najwięcej goli, spośród wszystkich spotkań  tej kolejki. 8 i 10 - pozycje w tabeli obu drużyn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz