czwartek, 16 maja 2013

KP Kamień (Rybnik) - Polonia Niewiadom (Rybnik) 12.05.2013

W niedzielę wybrałem się na derby Rybnika. Była to moja druga wizyta na meczu na tym obiekcie. Tym razem jednak zaliczyłem całe spotkanie, ponieważ poprzednio było to zaledwie około 20 minut. Kamień wtedy przegrał 0-16, a dzisiaj także było wysoko.

KP Kamień (Rybnik) - Polonia Niewiadom (Rybnik) 12.05.2013 (2-7) 8-Poziom  
Att:40 H:16.30 
Cena:4zł 
FOT MOV
Stadion KP Kamień (sztuczna trawa)W Kamieniu są obok siebie dwa pełnowymiarowe boiska. Widoczne na zdjęciu ze sztuczną trawą i oświetleniem i z naturalną nawierzchnią. Kamień często gości w czasie zgrupowań kluby Ekstraklasy, nie tylko ze Śląska, bo była tutaj chociażby.. Polonia Warszawa. W przeszłości odbywały się tutaj zgrupowania Reprezentacji pod wodzą min. Górskiego i Piechniczka.Dwie identyczne trybuny odwrócone w stronę boisk.
Andrzej Grabowski opuścił wcześniej stadion Piasta Gliwice, gdzie grał dzisiaj jego Śląsk Wrocław i udał się do pobliskiego Rybnika na mecz B-klasy. :P

Sędziowie spędzili przerwę na świeżym powietrzu...

...podobnie jak piłkarze obu drużyn.


Strzelec czterech bramek Łukasz Sobala. Jeżeli wierzyć stronie klubowej to w 18-stu meczach strzelił 34 bramki. Niniejszy mecz kończy się pewnym zwycięstwem gości 2-7.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz