niedziela, 18 listopada 2012

TJ Ludgerovice - TJ Sokol Koberice 17.11.2012

Niestety runda jesienna powoli dobiega końca. Tym razem postanowiłem sprawdzić co nowego w Ostravie i okolicy. W Ludgerovicach miejscowy TJ zmierzył się z Sokolem Koberice w meczu o mistrzostwo 6 ligi Moravskoslezskej A2A.

TJ Ludgerovice - TJ Sokol Koberice 17.11.2012 (1-4) 6-Poziom-Czechy
Att:150 H:13.30
Cena:20Kc
FOT MOV4/4
Stadion TJ Ludgerovice

Plakat informujący o meczu jak na ten poziom rozgrywkowy zdecydowanie powyżej przeciętnej.

Wejść na trybunę można tylko w czasie meczu, taka informacja wisi przy wejściu na nią.

Wbrew pozorom to nie jest główne wejście na boisko w Ludgerovicach. Taką kładkę na boisko zrobił sobie mieszkaniec pobliskiego domu.

Jedno z boisk treningowych klubu. Chyba ciężko tutaj mówić o rozwoju piłkarskim.

Worek z bramkami otworzyli goście w czerwonych koszulkach. Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 1-1 kiedy jeden z zawodników Sokola skierował piłkę głową do własnej bramki.

Fajny efekt robią te domki po drugiej stronie boiska.

Pan od wyławiania piłek z pobliskiej rzeczki.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga gości, w której strzelili jeszcze trzy bramki. Co ciekawe wszystkie cztery bramki strzelił widoczny na zdjęciu zawodnik z numerem 5. Gospodarze próbowali po kolejnych golach złapać kontakt ale tym razem byli skazani na porażkę.