niedziela, 25 listopada 2012

Start Mszana - MKS 32 Radziejów (Rybnik) 24.11.2012

W rybnickiej A-klasie w dniach 24-25.11.2012 rozegrano ostatnią kolejkę tej jesieni. Faktycznie była to już druga... wiosenna kolejka ale z powodu dobrej aury zaplanowano mecze awansem. Nawiasem mówiąc wspomniana klasa rozgrywkowa jest chyba ewenementem na skalę krajową ponieważ na takim zapleczu Ekstraklasy zakończono rozgrywki już tydzień temu a w siódmej lidze (A-klasa Rybnik) ciągle rozgrywają mecze ligowe. Co do moich meczów to pierwotnie miałem wybrać się na mecz tej samej ligi do Gołkowic ale po sprawdzeniu... obsady sędziowskiej wybrałem jednak Mszanę.
Start Mszana - MKS 32 Radziejów (Rybnik) 24.11.2012 (4-0) 7-Poziom 
Att:80 H:13.00 
Cena:5zł  
FOT MOV1/4
Stadion Start Mszana
Start Mszana jako wicelider rozgrywek to główny kandydat do awansu do klasy okręgowej. Dla tego klubu to żadna nowość w końcu parę lat temu reprezentowali czwarty poziom rozgrywkowy w Polsce.
 
Klucze dzięki którym wybieram sobie mecze czasem bywają oryginalne ;) i często nie związane sytuacją w tabeli obu drużyn. Na zdjęciu sędzina Magdalena Figura, która w czasie meczu wyróżniła się wyrzuceniem na trybuny trenera Startu Mszana.
Po dobrym meczu gospodarze pewnie pokonali gości 4-0. Jeżeli chodzi o moją ocenę pracy sędziny: 9/10. Pod tym Linkiem krótki filmik ukazujący pracę sędziny oraz bramka Artura Grabca na 1-0.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz