Fotorelacja wraz z opisem z meczu II ligi.

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Polkowice 24.07.2022 (0-2) 3-Poziom

Początek sezonu 2022/2023. GKS spadł do II ligi, czyli reprezentował będzie trzeci poziom rozgrywkowy. Nowy sezon wzbudził u mnie ciekawość w wykonaniu GKS-u, więc udałem się na inaugurację przy Harcerskiej.

Sebastian Jarzębak jako sędzia techniczny.

Egipcjanin Abdallah Ahmed Hafez w drużynie z Polkowic.

Drugi obcokrajowiec tego dnia na boisku, czyli Ukrainiec Yevhen Zakharchenko.

Gra GKS-u nie wyglądała dobrze, ale to nie z powodu gry piłkarzy, mieszkańcy bloków zasłaniali widok na boisko, lecz z powodu upałów.

W przerwie nastąpiła miła uroczystość. Były piłkarz GKS-u Andrzej Myśliwiec, otrzymał nagrodę w postaci koszulki, za wygranie konkursu facebookowego, dotyczącego najpopularniejszego piłkarza w historii GKS-u.

Widzów na meczu było nieco ponad tysiąc.

Trzeci obcokrajowiec na boisku, czyli Brazylijczyk Joao Passoni.

GKS wyraźnie bez formy przegrał 0-2 z drużyną z Polkowic. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Przy bramce na 0-2, obrońca GKS-u źle interweniował do wysokiej piłki, którą przypadkowo podał pod nogi zawodnika z Polkowic. Ten następnie przelobował bramkarza z odległości 16 metrów.