Fotorelacja wraz z opisem z meczu: B-klasa Racibórz. Sezon: 2020/2021.

Ground nr 461

LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Zabełków 03.06.2021 (1-2) 8-Poziom

Att: 80 H: 17:00 Cena: 5 zł MOV

Stadion LKS 07 Markowice

Trzy lata temu byłem na domowym meczu Markowic. Wtedy jednak zawody odbyły się przy ulicy Chrobrego w Raciborzu, czyli rzut beretem od niniejszego obiektu meczowego. Tym sposobem dzisiaj był nowy odwiedzony stadion a także nowy wzór biletu LKS-u 07. Dodać należy, iż po zawodach w Grzegorzowicach, był to mój drugi mecz tego dnia.

Michael Jordan byłby dumny.

Tablica klubowa nie znajduje się przy boisku, lecz obok miejscowego... kościoła.

Boisko Markowic, popularnie nazywane jest jako boisko przy szkole.

Pamiętajcie o dezynfekcji :P.

Budynek klubowy.

Mini boisko znajdujące się tuż obok głównej płyty. Taki stadion z naturalną trawą, chciałbym mieć obok domu.

Markowice w białych koszulkach.

Słynna reklama kebabów na meczach Markowic. Dla zainteresowanych, na odwrocie biletu meczowego, znajduje się rabat do knajpy.

Chillout.

Piłkarze gości mieli na koszulkach głównie swoje imię lub swoją ksywę.

Pan na pierwszym planie, był podobny do Leszka Pisza. Brał udział nawet w rozgrzewce w przerwie meczu, ale z tego co zauważyłem był tylko kibicem.

Po bramce do szatni, do przerwy prowadzili gospodarze 1-0. Ze zwycięstwa 2-1 cieszyli się jednak goście.