Fotorelacja wraz z opisem z meczu Sparingowego.

MFK Karviná B - Ruch Chorzów 15.02.2020 (0-5) Sparing
Att: 55 H: 12:00 Cena: 0 Kc FOT MOV
Stadion Kovona (boczne boisko) (Karvina)

Obok stadionu Kovona w Karvinie znajduje się drugi obiekt...

...o sztucznej nawierzchni. Osiem lat temu właśnie na tym sztucznym widziałem tylko jedną połowę meczu. Polowałem więc na powtórkę od dawien dawna, aż do dzisiaj.

Karvina na biało. W przeciągu 8 dni, po raz drugi udałem się na sparing rezerw MFK Karvina. Za każdym razem był jednak konkretny powód. Jak wspomniano powyżej był to niepełny poprzedni mecz jak i nadarzyła się okazja aby zobaczyć polski klub za granicą. Wcześniej tylko raz widziałem polski klub za granicą. Był to Piast Gliwice i także w Karvinie.

Obie drużyny reprezentują w swoich krajach czwarty poziom i są na czubie swoich tabel tj. odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Leżakowanie w nietypowym miejscu.

Pogoda jak na luty była idealna do oglądania meczu. Dodać należy, iż podobnie jak w zimie 2013/2014, także i teraz w ogóle nie spadł śnieg i oby tak zostało.

Na meczu pojawiło się około 10 kibiców Ruchu. Pod koniec meczu zaprezentowali doping.

Za Ruchem przyjechały chyba jego social media.

Ruch pewnie pokonał gospodarzy 5-0, gdzie pierwszy gol padł już w pierwszej minucie meczu.