sobota, 2 kwietnia 2022

TJ Slovan Ostrava - Slavia Male Hostice 02.04.2022

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj ČPP I.A třída mužů sk. A. Sezon: 2021/2022.

Mecz 2022: 17

Ground nr 498

TJ Slovan Ostrava - Slavia Male Hostice 02.04.2022 (3-2) 6-Poziom

Att: 40 H: 15:30 Cena: 0 Kc MOV

Stadion Vista (Ostrava) (sztuczna trawa-zachodnia)

Mecz Slovana był jedną z moich opcji na weekend. Z powodu załamania pogody, wiele spotkań niższych lig przełożono. W przypadku Slovana, mecz przeniesiono na obiekt centrum treningowego Vista. Tego obiektu także nie miałem zaliczonego, więc na domowy mecz Slovana na własnym obiekcie z pewnością niedługo także pojadę.

Mecz nie był biletowany.

To białe na krzesełkach to śnieg.

Gospodarze na biało-czarno. Obie drużyny zagrały w barwach Partizana i Crveny Zvezdy.

Ciekawe jaki jest widok z najwyższego piętra bloku. Widzów w oknach i na balkonach nie dostrzegłem.

W tle kibic gości.

Na meczu kibice musieli zaopatrzyć się we własny katering.

Na terenie ośrodka powiewa flaga West Hamu.

W tle trybuna ala klatka schodowa.

Powtórka z dnia wcześniejszego, czyli zaczął sypać śnieg.

Pogoda nie zachęcała do oglądania meczu, ale na szczęście nudy nie było. Szybko na dwubramkowe prowadzenie wyszli gospodarze. Nie minęło 30 minut meczu a było już 2-2. Na początku drugiej połowy, po kuriozalnej bramce, zrobiło się 3-2 dla gospodarzy. Bramka jest na moim filmie. Ostatecznie wynikiem 3-2 zakończył się mecz. Drużyna Slovana odniosła dopiero pierwsze zwycięstwo w sezonie, ale dalej okupuje ostatnią pozycję tabeli.

Już blisko granicy w Petrovicach i typowa kwietniowa pogoda :P.