Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa B 2016/2017, grupa: Bielsko-Biała.

Sokół Zabrzeg - Czarni II Jaworze 13.05.2017 (1-2) 8-Poziom
Att:50 H:17:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Sokół Zabrzeg

Cena biletu napisana małą wielkością czcionki.

Każdy stadion powinien być przy takiej ulicy, czyli przy Stadionowej. Nie kojarzę innych boisk przy takiej ulicy.

Do miejscowości Zabrzeg pojechałem po raz drugi na mecz. Wcześniejsza wizyta liczyła tylko 45 minut. Co ciekawe, w czasie tamtej wizyty drużyną gości także byli Czarni z Jaworza (pierwsza drużyna).

Teren stadionu jest bardzo ładny, bo połączony z parkiem i lasem.

Budynek klubowy i trybuna, lecz mecz pod dachem brak.

Zegar meczowy, co ważne działający.

Gospodarze na niebiesko.

Zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 3 min. przyspieszeniem.

W tej sytuacji piłka pawie wpadła bramkarzowi za tzw. kołnierz.

Ważne info. W knajpie na stadionie dostępne było piwo.

Początek drugiej połowy zza drzew.

Po jednym ze strzałów piłka poleciała za widoczne po prawej stronie drzewa. Ten właśnie ten...

...sędzia liniowy, zwany czasem asystentem lub bocznym, grzecznie kazał mi pobiec po tą piłkę. Panie tu się ważą losy meczu, mogą paść bramki i dlatego nigdzie nie idę, usłyszał. Klubowi widocznie także nie zależało, bo po końcowym gwizdku, piłka dalej nie była zabrana.

Trener gospodarzy był trochę nerwowy. Postanowił strzelić bramkę piłką treningową w budkę rezerwowych. Po odbiciu piłka wylądowała na boisku.

Od początku meczu atakowali gospodarze. Raz jednak nadziali się na kontratak i na prowadzenie wyszli goście. Drugą bramkę także zdobyła drużyna Jaworza, po strzale z najbliższej odległości... do własnej bramki. Po przerwie mecz był bardziej wyrównany. Trzeci i ostatni gol także był autorstwa drużyny z Jaworza i było 2-1 dla gości. Rozpaczliwe ataki Sokoła nic nie dały i to goście wygrali 2-1. Tabela: 11 i 5.