Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa B 2016/2017, grupa: Skoczów.
Mecz 2017: 35

Błyskawica II Kończyce Wielkie - Promyk Golasowice 28.05.2017 (5-0) 8-Poziom
Att:70 H:17:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Błyskawica Kończyce Wielkie

Nie sądziłem, że mecz rezerw będzie biletowany. Szablon biletu na szczęście nowy, niż te które już posiadam. Co do ceny to pewnie ta sama, co na pierwszą drużynę (poprawiona klasa z A na B). Co ciekawe, parę lat temu na rezerwy FC Barcelona dałem tylko 4 razy więcej za bilet.

Niebiański mecz, tak go sobie nazwałem, bo jak inaczej skoro na boisku spotkała się Błyskawica z Promykiem.

Gospodarze na czerwono.

Mecz rezerw, bilet za 5 zł a widzów aż 70. Jednym słowem "grubo".

Bramkarz gości wystąpił w bluzie Sparty Zabrze. Pomimo, że jego drużyna przegrywała 0-2, nie wiedzieć czemu grał  często "na czas".

Pierwsza w tym roku przerwa na napoje.

Gospodarze wystąpili w oryginalnych strojach z napisami Champions League oraz producentem piwa.

Tuż obok boiska jest kościół, a jak kościół to i cmentarz.

W pierwszej połowie gospodarzy dopingowała starsza Pani. W przerwie meczu nastąpiła...

nieoczekiwana zmiana "gniazdowego".

44-letni Grzegorz Brychcy to legenda podokręgu skoczowskiego. Niegdyś wyborowy strzelec Spójni Zebrzydowice, dzisiaj już tylko i aż rezerwowy rezerw Błyskawicy. W tym meczu strzelił gola na 5-0 w sytuacji sam na sam w bramkarzem.

Sędzia zakończył mecz na 6 minut przed regulaminową 90 minutą. Przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji i pewnie wygrali 5-0. Gol z rzutu karnego na 2-0 na moim filmie. Tabela: 3 i 11.