niedziela, 31 lipca 2016

LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice 31.07.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN - Skoczów: I Runda.
LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice 31.07.2016 (0-4) Okręgowy Puchar Polski (Skoczów) 
Att:60 H:11:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion LKS Pogórze Ciąg dalszy sezonu wakacyjnego, gdzie przede wszystkim rozgrywane są mecze pucharowe. W niedzielne przedpołudnie w Pogórzu koło Skoczowa, miejscowy LKS (A-klasa), podejmował Spójnię (liga okręgowa).

Budynek klubowy.

Obiekt w Pogórzu przeszedł ostatnio gruntowną renowację. Zamontowano nową płytę i nowe trybuny. Dopatrzyłem się jednak wad, ponieważ pod bramkami nie ma już trawy. Ponadto z perspektywy pierwszego rzędu krzesełek, w oglądaniu meczu przeszkadza płot.

Sam Leo Messi rozgrzewał bramkarza Spójni.

Spójnia Zebrzydowice. Fotka do skarbu Ekstraklasy, bądź kalendarza noworocznego.

Spójnia na biało.

Jedne z ciekawszych lóż vipowskich, jakie spotkałem w niższych ligach.Rezerwowi zawodnicy Spójni chowali się przed słońcem pod drzewami.
W pierwszej połowie meczu kibice próbowali szukać cienia, przed palącym słońcem. Przed przerwą przyszły jednak chmury.


Lessi na boisko.


Początkowo chmury burzowe ominęły jakby w około miejscowość Pogórze (zdjęcie). Potem jednak nadeszła nowa partia chmur, z których spadł już spory deszcz (zdjęcia poniżej).W Pogórzu niestety nie ma miejsc krytych, poza tymczasowymi wiatami, lub pod ścianą budynku klubowego.

Ulewny deszcz.Nowa płyta bardzo dobrze przyjęła nadmiar wody.

Pogórze wystąpiło w strojach a'la Argentina. Nie zabrakło także boskiego Diego.

W Pogórzu byłem parę lat temu na meczu, gdzie drużyną gości także była Spójnia. Wtedy w ramach meczu A-klasy lepsi okazali się gospodarze. W dniu dzisiejszym było widać, że to Spójnia gra jeden poziom wyżej. Dominowali przede wszystkim kondycyjnie nad rywalem. W pierwszej połowie gospodarze nie oddali chyba żadnego celnego strzału. W drugiej połowie udało im się momentami przejąć inicjatywę. Bramki jednak nie zdobyli, w przeciwieństwie do Spójni. Wynik końcowy 0-4. W kolejnej rundzie Spójnia spotka się z Beskidem Skoczów. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz