niedziela, 31 lipca 2016

LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice 31.07.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2016/2017, grupa: Śląski ZPN - Skoczów: I Runda.

LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice 31.07.2016 (0-4) Okręgowy Puchar Polski (Skoczów)
Att:60 H:11:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion LKS Pogórze

Ciąg dalszy sezonu wakacyjnego, gdzie przede wszystkim rozgrywane są mecze pucharowe. W niedzielne przedpołudnie w Pogórzu koło Skoczowa, miejscowy LKS (A-klasa), podejmował Spójnię (liga okręgowa).

Budynek klubowy.

Obiekt w Pogórzu przeszedł ostatnio gruntowną renowację. Zamontowano nową płytę i nowe trybuny. Dopatrzyłem się jednak wad, ponieważ pod bramkami nie ma już trawy. Ponadto z perspektywy pierwszego rzędu krzesełek, w oglądaniu meczu przeszkadza płot.

Sam Leo Messi rozgrzewał bramkarza Spójni.

Spójnia Zebrzydowice. Fotka do skarbu Ekstraklasy, bądź kalendarza noworocznego.

Spójnia na biało.

Jedne z ciekawszych lóż vipowskich, jakie spotkałem w niższych ligach.

Rezerwowi zawodnicy Spójni chowali się przed słońcem pod drzewami.

W pierwszej połowie meczu kibice próbowali szukać cienia, przed palącym słońcem. Przed przerwą przyszły jednak chmury.

Lessi na boisko.

Początkowo chmury burzowe ominęły jakby w około miejscowość Pogórze (zdjęcie). Potem jednak nadeszła nowa partia chmur, z których spadł już spory deszcz (zdjęcia poniżej).

W Pogórzu niestety nie ma miejsc krytych, poza tymczasowymi wiatami, lub pod ścianą budynku klubowego.

Ulewny deszcz.

Nowa płyta bardzo dobrze przyjęła nadmiar wody.

Pogórze wystąpiło w strojach a'la Argentina. Nie zabrakło także boskiego Diego.

W Pogórzu byłem parę lat temu na meczu, gdzie drużyną gości także była Spójnia. Wtedy w ramach meczu A-klasy lepsi okazali się gospodarze. W dniu dzisiejszym było widać, że to Spójnia gra jeden poziom wyżej. Dominowali przede wszystkim kondycyjnie nad rywalem. W pierwszej połowie gospodarze nie oddali chyba żadnego celnego strzału. W drugiej połowie udało im się momentami przejąć inicjatywę. Bramki jednak nie zdobyli, w przeciwieństwie do Spójni. Wynik końcowy 0-4. W kolejnej rundzie Spójnia spotka się z Beskidem Skoczów.