niedziela, 26 kwietnia 2015

Orzeł Palowice - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 26.04.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 17 kolejki: Klasa B 2014/2015, grupa: Rybnik.

Orzeł Palowice - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 26.04.2015 (2-1) 8-Poziom
Att:135 H:16:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Orzeł Palowice

Po raz pierwszy spotkałem się z biletem z dwoma cenami.

Boisko w Palowicach jest ładnie położone tzn. chyba w miejscowym parku.

Przed meczem zastanawiałem się, czy od czasu mojej poprzedniej wizyty, dalej wisi tabliczka o zakazie wstępu. Jak widać informacja ta...

...ma się dobrze. W prawym dolnym roku przesłanie dla zarządu także jeszcze jest widoczne.

Miejscowi kibice wiedzieli jakie kompetencje ma sędzia główny i byli pełni obaw przed rozpoczęciem spotkania.

Gospodarze na niebiesko-czerwono.

Taki mały, taki duży, może piłkarzem "ósmej ligi mistrzów" być!

Cechujący się dużą wagą, jeden z zawodników gości, musiał około 20 minuty opuścić boisko z powodu kontuzji. Tym samym Czuchów musiał dokończyć ten mecz w dziesięciu, gdyż nie miał nikogo na zmianę.

Sporo kibiców pofatygowało się na to spotkanie, bo aż prawie 140.

Miało być słońce przez cały weekend, a tu niespodzianka, ponieważ trochę pokropiło.

Sytuacja bramkowa gospodarzy.

Spotkanie stało na średnim B-klasowym poziomie. Gospodarze grając z przewagą jednego zawodnika, pod koniec pierwszej połowy wyszli na prowadzenie po golu samobójczym. W drugiej połowie podwyższyli rezultat na 2-0. Honorowa bramka dla gości padła na około 15 minut przed końcem. Wynikiem 2-1 zakończyło się to spotkanie. Pozycje w tabeli: 4 i 11.