Fotorelacja wraz z opisem z meczu 15 kolejki: Klasa B 2014/2015, grupa: Tychy.

LKS Mizerów - Polonia Międzyrzecze 12.04.2015 (1-1) 8-Poziom
Att:70 H:16:00 Cena: 0FOT MOV
Stadion LKS Mizerów

Boisko w Mizerowie jest położone tuż obok przystanku autobusowego. To jednak koniec dobrych wiadomości dla tych co nie posiadają prawa jazdy ponieważ...

...przyjeżdża tutaj tylko jeden autobus i to w dni robocze. Pozostaje jedynie wybrać się tutaj na Puchar Polski. :P

W Mizerowie byłem już kiedyś na meczu. Wtedy przyjechałem dopiero na początku drugiej połowy i na domiar złego sędzia przerwał mecz 20 minut przed końcem, ponieważ piłkarze się pobili. Tym razem byłem już 30 minut przed meczem i zastałem ciszę i spokój. Nie było nawet siatek na bramkach. Na szczęście po 5 minutach siatki zostały rozwieszone, a piłkarze wyszli na rozgrzewkę.

Z pobliskiego barku, kibice przytaszczyli sobie...

...ławkę i ustawili ją tuż za jedną z bramek.

Mizerów w niebieskich koszulkach.

Fotka meczu.

Wspomniana powyżej trybuna za bramką.

Trybuna główna.

Jako że spotkały się drużyny sąsiadujące w środku tabeli (z taką samą liczą punktów), to nie mogło być inaczej jak ataki raz z jednej, a raz z drugiej strony w tym meczu. Do przerwy prowadzili jednak gospodarze po ładnie przeprowadzonej akcji i strzale głową (bramka na moim filmie). Po przerwie mecz toczył się pod dyktando gości.  Kiedy w końcówce meczu część miejscowych fanów opuściło już obiekt, bramkę po przepięknym strzale z 16 metrów w same okienko strzelili goście. Wynikiem 1-1 zakończyło się to spotkanie.