sobota, 17 marca 2012

GKS Katowice-Ruch Radzionków 17.03.2012

Niższe ligi niestety jeszcze nie wznowiły rozgrywek więc wczesną wiosną siłą rzeczy trzeba szukać spotkań w tych wyższych ligach. Na drugie spotkanie w 2012 i pierwsze ligowe wybrałem się na derby do Katowic na dobrze znany w Polsce obiekt przy ulicy Bukowej. Swoje mecze rozgrywa tam GKS Katowice reprezentujący drugi poziom rozgrywkowy.

GKS Katowice-Ruch Radzionków 17.03.2012 (1-2) 2-Poziom
Att: 3600 H:18.00
Cena:20zł
FOT MOV4/4
Stadion ul. Bukowa (Katowice)

Trybuna kryta. Kiedyś ten stadion był jeden z najnowocześniejszych w Polsce. Marian Dziurowicz wyszedł z pomysłem aby zgłosić go do kandydatury Euro2008. Co ciekawe, stadion jest położony w granicach administracyjnych miasta... Chorzów!!! Nie wiem jak to możliwe i dlaczego do tej pory nie udało się minimalnie skorygować granicy Chorzowa i Katowic, która przechodzi tuż obok stadionu.

Elewacja trybuny krytej.

Moja poprzednia cyfrówka wyzionęła ducha i od tego meczu zacząłem uwieczniać mecze nowym sprzętem. Mowa tutaj o Canonie PowerShot SX130 IS.

Przedmeczowe podziękowania dla Jana Furto (ka).

Słynny "Blaszok".

GieKSa i Banik zawsze razem.

Transparenty skierowane przeciw właścicielowi klubu tj. firmie Centrozap.

Od niedawna GKS Katowice ma zgodę z Górnikiem Zabrze. Trochę nie do pomyślenia a jednak stało się realne.

Ponownie transparenty przeciw właścicielom klubu.

Pierwsza połowa niespodziewanie zakończyła się wynikiem 0-1. Po przerwie GKS wziął się do pracy czego efektem był gol na 1-1. Zupełnie niespodziewanie to goście strzelili jednak kolejną bramkę i właśnie wynikiem 1-2 zakończyło się to spotkanie.