niedziela, 13 listopada 2011

Naprzód Rydułtowy - AKS Mikołów 13.11.2011

Po emocjach jaki wywołał we mnie mecz Polska - Włochy we Wrocławiu, mogłem spokojnie w weekend relaksować się w domu. Nic z tych rzeczy. Jeden dzień poświęciłem na regenerację po nocnym powrocie do domu, a w niedzielę rano był kolejny mecz, który odbył się w Rydułtowach.Naprzód Rydułtowy-AKS Mikołów 13.11.2011 (1-2) 
5-Poziom Att:? H:? FOT MOV2/3
Stadion Naprzód Rydułtowy
 


Drużyna Naprzodu w żółtych koszulkach. Mecz rozegrano w ramach ostatniej, piętnastej kolejki IV ligi, 2 grupa śląska.Sektor gości.Niszczejące budynki klubowe albo WC.

Stadion Naprzodu to ciekawy obiekt. Jak wyczytałem na stronie klubowej, był to pierwszy w Polsce stadion, który był całkowicie "wykrzesełkowany". Jak widać te krzesełka, które montowano w latach 90-tych są tutaj do dzisiaj. W tamtych czasach Naprzód ocierał się o Ekstraklasę. Swego czasu było nawet poważne zainteresowanie klubu niejakim Szotą Arweladze (!!!), który zagrał tutaj przeciw Polsce reprezentując młodzieżową reprezentację Gruzji. 
Dzisiaj drużynie z Rydułtów sporo brakuje do tej z lat 90-tych. Mecz z Mikołowem zakończył się ich porażką 1-2. Na tym filmie można zobaczyć nietypową bramkę, którą strzelił Mikołów na 1-1 tzn. wykonując rzut wolny pośredni z odległości 5 metrów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz