środa, 23 września 2020

Spójnia Zebrzydowice - Beskid Skoczów 23.09.2020

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Okręgowy Puchar Polski (Skoczów) Sezon: 2020/2021.
Mecz 2020: 25

Spójnia Zebrzydowice - Beskid Skoczów 23.09.2020 (2-1) Puchar Polski (Skoczów)

Att: 65 H: 16:00 Cena: 5 zł FOT MOV

Stadion Spójnia Zebrzydowice

Mecz Pucharu Polski rozegrano w środku tygodnia.

Spójnia na czerwono-czarno.

Pogoda dopisała, ale liczba widzów była niska. Powodem był dzień roboczy.

Trybuna z fotelem.

Prawie idealny pion. :P

Ależ to był piękny mecz. Kto z miejscowych nie był, niech żałuje, ale po kolei. W półfinale Okręgowego Pucharu, gospodarze podejmowali zdecydowanego faworyta meczu. Beskid Skoczów, bo o nich mowa to lider ligi okręgowej, który w tym sezonie odnotował już takie wyniki jak 12-0, czy 6-0. Niniejszy mecz także toczył się pod dyktando Beskidu, czego potwierdzeniem było prowadzenie do przerwy 1-0. W drugiej części gry, Beskid próbował najmniejszym nakładem sił wygrać to spotkanie,  dopuszczając do czasu do czasu pod swoją bramkę Spójnię, a sami groźnie kontratakowali. Żadna bramka jednak nie padła, aż dopiero w końcówce meczu stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Rezerwowi Spójni (Worek i Gabrysiak) zapewnili gospodarzom awans, strzelając bramki w 87 i 92 minucie. Tym sposobem gospodarze zameldowali się w finale pucharu, gdzie przeciwnikiem będzie obecnie najlepsza drużyna Podokręgu Skoczów tj. Kuźnia Ustroń. Dodać należy, iż gospodarze w pierwszej połowie, przy wyniku 1-0, nie wykorzystali rzutu karnego (film).