środa, 15 stycznia 2020

Wolves Cesky Tesin - HC Frydek-Mistek B 15.01.2020 (Hokej na lodzie)

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje; Sezon 2019/2020.

Wolves Cesky Tesin - HC Frydek-Mistek B 15.01.2020 (2-6) 4-Poziom
Att: 180 H: 180 Cena: 40 Kc FOT MOV
Hala Zimni Stadion (Cesky Tesin)

Bilet rewelacyjny.

Kasa.

Bilet zanim jego bok został oderwany przez ochronę, przy wejściu.

Na trybunie można poczuć się nie jak na hali a w łazience.

Na hali w Czeskim Cieszynie było o co najmniej 12 stopni cieplej niż w Orłowej na meczu, gdzie byłem 10 dni wcześniej.

Wejście do knajpy.

W środku knajpy było trochę ciasno, ale było na czym oko zawiesić. Były to ciekawe zdjęcia, albo wiszące na ścianach łyżwy sprzed ładnych kilkudziesięciu lat.

Gospodarze w białych koszulkach.

Przyznać trzeba, że to logo z głową wilka, przypomina klubowe emblematy klubów z NHL.

Kiedy goście wyszli na prowadzenie 1-0 w połowie pierwszej tercji, zawiesiła się tablica. Poprawny wynik meczu został przywrócony dopiero na drugą tercję. Przez ten czas spiker zapewniał, że na pewno drużyna Wilków nie przegrywa 0-19.

Niedawno w Czeskim Cieszynie był ciekawy mecz młodzieżowych reprezentacji Szwecji i USA.

Pod trybunami wiszą zdjęcia z tego wydarzenia.

Flagi gospodarzy.

Obiekt posiada jedną trybunę, ale żeby zrobić zdjęcia, można było przejść za jedną z bramek.

Był to drugi mój mecz w 2020 roku i drugi na hokeju w Czechach. Po raz drugi też to goście wygrali strzelając sześć bramek i nawet przebieg meczu był identyczny co ostatnio. Pierwsza tercja dla gości, druga dla gospodarzy natomiast trzeci fragment gry to ponowna przewaga przyjezdnych i to znacząca. Wynik końcowy 2-6.