Fotorelacja wraz z opisem z meczu: C-klasa Racibórz II.

Mecz 2023: 92

LKS Pstrążna - Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 22.10.2023 (7-2) 9-Poziom

Att: 15 H: 15:00 Cena: 0 zł MOV

W czasie meczu nie było sprzedaży wejściówek. O bilet musiałem się upomnieć, który otrzymałem za darmo. Wizyta po trzech latach w Pstrążnej, spowodowana gonitwą za biletem, zakończyła się sukcesem.

Od mojej poprzedniej wizyty, klub zyskał plastikowe krzesełka na zmodyfikowanym wale ziemnym, oraz ogrodzenie.

Gospodarze na biało-czarno.

Tego dnia od rana mocno padło, ale na murawie nie było nawet jednej kałuży.

Liniowy społeczny, pytał każdego widza, jaki będzie wynik meczu. Po każdej bramce dzwonił do kogoś i meldował.

Ten znany w regionie sędzia, przyjechał na mecz na rowerze.

Do przerwy gospodarze prowadzili 7-0. Bramkarz Zawady nie był najlepiej dysponowany, ale koledzy z drużyny nie mieli do niego żadnych pretensji. Po przerwie goście odrobili dwie bramki. Bramkę na 7-2 zdobył wspomniany bramkarz - Link. Rzadko się zdarza, aby przy niekorzystnym wyniku, do jedenastki podchodził zawodnik z tej pozycji. Była to ostatnia bramka meczu. Co ciekawe wszystkie 9 goli padło na jedną bramkę.