Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Okręgowy Puchar Polski (Śląsk).
Mecz 2023: 29

Tempo Puńców - GKS II Tychy 10.05.2023 (1-4)

Okręgowy Puchar Polski (Śląsk)

Att: 280 H: 17:30 Cena: 8 zł MOV

W środku tygodnia wybrałem się na meczu Pucharu Polski na szczeblu województwa śląskiego. Był to dopiero mój drugi mecz pucharowy na poziomie wojewódzkim. Niebawem będę chciał obejrzeć mecz finałowy tych rozgrywek. Do tej pory widziałem już nie jeden mecz finałowy kilku podokręgów, lub raz Finał Pucharu Polski, ale wojewódzkiego finału jeszcze nigdy.

Tychy na czerwono-czarno.

Kibiców na meczu zebrało się sporo, bo prawie 300.

Po prawej w okularach, Krzysztof Bizacki, we własnej osobie. Kiedyś grał na San Siro, dzisiaj jako kibic w... Puńcowie.

Kibic przytula się do kamerzysty :P.

Placki ziemniaczane, kiełba, czyli w Puńcowie catering w dalszym ciągu na bogato.

Cena kiełbasy to 10 zł. Placki były za 15 zł.

"Nowe logo, dla nikogo" :P

Mecz sędziował Tomasz Wajda z Żywca, który ma na koncie już sporo meczów I ligi i Ekstraklasy. Ciekawa była jedna sytuacja z 2 połowy. Miejscowa kibicka zaintonowała "to wygrał mecz?, sędzia!". Słyszał to Wajda, po czym odwrócił się do publiczności z uśmiechem na twarzy i pokazał dłonią gest OK :P.

Po wykonanym rzucie karnym (film), goście wyszli na prowadzenie 1-0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części gry, gospodarze wyrównali, po strzale z najbliższej odległości. Ostatecznie goście w pełni zasłużenie wygrali 4-1. W kolejnej rundzie na tyszan czeka już Polonia Bytom. Swoją drogą, spiker meczu chyba co najmniej 5 razy informował, jaki klub czeka w kolejnej rundzie.