Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice III.

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Silesia Lubomia 10.06.2017 (2-1) 6-Poziom
Att:150 H:17:00 Cena: 7zł FOT MOV
Stadion LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Okręgówki ciężko niektórym klubom wycenić. A-klasy z reguły są po 5 zł, natomiast III i IV ligi po 10 zł. Klubom po środku pozostaje albo zaniżyć cenę (np. Spójnia Zebrzydowice 5 zł) lub zawyżyć (np. ŁTS Łabędy do niedawna 10 zł!). Są i tacy co mają pewnie dużo drobnych w kasie klubowej dla wydania reszty, stąd pewnie w Krzyżanowicach cena wynosi 7 zł.

Tydzień temu przejeżdżałem przez Krzyżanowice w drodze na mecz do miejscowości Owsiszcze.

Trybuna kryta z częściowym zadaszeniem prezentuje się okazale.

Tył krytej.

Budynek klubowy w narożniku boiska przypomina ten ze stadionu Fulham Londyn.

Goście na biało-niebiesko.

Płyta przygotowana idealnie.

W Krzyżanowicach nie dość że jest tablica świetlna, co jest rzadkością w polskich niższych ligach, to dodatkowo jest bardzo oryginalna.

Przed meczem w okolicy boiska można było spotkać kilka radiowozów. O ile się nie mylę to kibice obu klubów to odpowiednio fani Ruchu i Górnika.

Trybuna główna.

Na 15 minut przed końcem ładną pogodę przegoniły groźne chmury. Na szczęście na dobre rozpadało się dopiero po meczu w drodze do domu.

Przed meczem spotkanie nie zapowiadało się atrakcyjnie, gdyż o ile się nie mylę obie ekipy miały chyba już pewne utrzymanie w lidze. Niniejszy mecz wybrałem dlatego, ponieważ wcześniej zaliczyłem tutaj niepełne 90minut. Spotkanie było jednak bardzo trafione, ponieważ było szybkie i emocjonujące od pierwszej do ostatniej minuty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1. Przepięknym golem popisała się drużyna Lubomi na 1-1, po strzale po ziemi z około 25 metrów. Po przerwie drugiego gola dołożyli gospodarze. Goście walczyli do końca, chcąc wyrównać wynik meczu. Na zdjęciu oraz filmie widać nawet jak bramkarz Silesii pomagał swoim kolegom, pełniąc rolę pomocnika i napastnika. Ostatecznie skończyło się wynikiem 2-1. Tabela:8 i 11.