poniedziałek, 9 czerwca 2014

Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe 07.06.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 24 kolejki A-klasa Skoczów,  sezon 13/14.
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe 07.06.2014 (4-0) 7-Poziom 
Att:150 H:17:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Spójnia Zebrzydowice


Murawa przed meczem ładnie się prezentowała.

Jednopoziomowa trybuna główna za jedną z bramek.

Gospodarze na biało-niebiesko.

Po kilku sezonach spędzonych w B-klasie drużyny z Kończyc, ponownie powróciły derby Zebrzydowic. Jesienią padł wynik 1-1 natomiast po raz ostatni w Zebrzydowicach obie drużyny spotkały się we wrześniu 2009 roku. Padł wtedy wynik 4-2.

Na pierwszym planie Szymon Bierski. O nim jeszcze nieco niżej.Sebastian Kopel to były zawodnik Spójni.Karol Janiszewski na pierwszym planie, który ostatnio zaliczył powrót do Spójni po większej przerwie.

W pierwszej połowie to Zebrzydowice miały zdecydowaną przewagę jeżeli chodzi o posiadanie piłki, natomiast goście groźnie kontratakowali. Wynik w drugiej połowie otworzył Szymon Bierski po strzale głową. Co ciekawe w jesiennym meczu w Kończycach także strzelił bramkę głową. Gospodarze swoją zdecydowaną przewagę w drugiej połowie potwierdzili kolejnymi golami i mecz zakończył się wynikiem 4-0. Graczem meczu moim zdaniem wspomniany Bierski. Ciekawe jakim wynikiem zakończyło by się spotkanie gdyby przy stanie 0-0 jego ofiarny wślizg w polu karnym zapobiegł niemal pewnej bramce. Po tej kolejce obie drużyny zajmują odpowiednio 5 i 9 miejsce w tabeli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz