Fotorelacja wraz z opisem z meczu Haiz IV liga 2018/2019, grupa: śląska II.
Mecz 2019: 32

Płomień Połomia - Kuźnia Ustroń 29.05.2019 (1-2) 5-Poziom
Att: 60 H: 18:00 Cena: 10 zł! FOT MOV
Stadion Płomień Połomia

Gospodarze obecnie wyceniają wejście na mecz aż za 10 zł. Według mnie trochę dużo, zwłaszcza że Połomia w tym sezonie z hukiem wróci tam gdzie była, tzn. do ligi okręgowej. Zajmują powiem ostatnie miejsce w tabeli.

Płomień Połomia należy do grona klubów, które odwiedzam od czasu do czasy, aby sprawdzić co nowego. Po ich awansie do IV chciałem zobaczyć jak sobie radzą. Okazja nadarzyła się dopiero w czasie tego meczu, kiedy jest już pewny ich spadek do okręgówki.

Połomia w ciemniejszych strojach, podejmowała Kuźnię Ustroń, czyli kandydata do awansu.

W środku tygodnia, widzów na mecz nie pofatygowało się zbyt wielu.

W oddali Połomii uroki.

Kapitan gości założył spodenki przodem do tyłu.

Poszukiwacze zaginionej piłki. W skrajnym momencie, byli od znaleziska jakieś 20 metrów :D.

Jest i on. W drugiej połowie na boisku pojawił się słynny ligowiec Adrian Sikora. Całkiem jeszcze nie tak dawno, oglądałem go w barwach Kuźni na meczu w Zebrzydowicach. Wtedy jak i dzisiaj nie zaprezentował zbyt wiele.

Zdecydowanym faworytem meczu byli goście ze znanego uzdrowiska tj. Ustronia. Do przerwy goście prowadzili skromnie 1-0. Po przerwie nie było widać znacznej różnicy jakie miejsca w tabeli okupują obie drużyny. Pomimo tego najpierw to goście ponownie zdobyli bramkę i zrobiło się 0-2. Pod koniec meczu padła kontaktowa bramka dla Połomii i zrobiło się nerwowo na gości. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2. Gol Płomienia na moim filmie.